Микроскоп Bresser Science TFM-201 Bino
- Марка: Bresser GmbH, Germany
- Кат. номер: 74323
The new Bresser Science TFM-201 is a binocular microsscope, which is equipped with semiplan objectives. The WF 10x eyepieces offer a large visual field of 20mm. The interpupillary distance can be adjusted from ca. 55mm to 75mm. Dioptre adjustments are possible with both eyepieces.
The new Bresser Science TFM-201 is a binocular microsscope, which is equipped with semiplan objectives. The WF 10x eyepieces offer a large visual field of 20mm. The interpupillary distance can be adjusted from ca. 55mm to 75mm. Dioptre adjustments are possible with both eyepieces.
The Köhler illumination is regulable with the built-in luminous-field diaphragm and the vertically and horizontally adjustable Abbe condenser (numerical aperture 1.25, with iris diaphragm). An imprint of the different possible magnifications on the condenser makes the adjustment of the iris diaphragm very fast and precise.
Coaxial pinions drive the stage and focus which enables ergonomic operation of the microscope.
The kit includes:
- Microscope with integrated LED illumination
- Semiplan objectives (4x, 10x, 40x, 100x oil)
- 2x eyepieces (WF 10x)
- Immersion oil
- Dust cover
- Mains adapter
- Manual
| Марка | Bresser GmbH, Germany |
| Гаранция | 2 години |
| EAN | 4007922038797 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 53x33x40 cm |
| Транспортно тегло | 8.62 kg |
| Тип | биологичен, светлина/оптичен |
| Тип на главата на микроскопа | бинокъл |
| Увеличение, x | 40 — 1000 |
| Диапазон на увеличението | от 800x до 1280x |
| Диаметър на тръбата на окуляра, mm | 30 |
| Окуляри | WF10x (2 бр.) |
| Обективи | 4x, 10x, 40x, 100x |
| Револверна глава | за 4 обектива |
| Разстояние между окулярите, mm | 55 — 75 |
| Характеристики на предметната маса | с механична скала |
| Регулиране на диоптъра на окуляра, диоптри | отделно за всеки от окулярите |
| Кондензатор | Abbe N.A. 1,25, центриран |
| Диафрагма | ирис, поле |
| Фокусиране | грубо и фино |
| Осветление | светодиодно |
| Регулиране на яркостта | yes |
| Тип на светлинния източник | 3 W |
| Допълнително | осветление на Köhler |
| Потребителско ниво | начинаещи, опитни потребители |
| Ниво на трудност на сглобяване и монтаж | лесно |
| Приложение | лабораторно/медицинско, училищен/образователен |
| Място на осветлението | долно |
| Метод за изследване | на светлото поле |
Гаранция:
Всички продукти предлагани в онлайн магазин www.nibelamarket.com са с различна по вид гаранция декларирана от производителя на марката.
1. Levenhuk - всички микроскопи, телескопи, бинокли и лупи от марката Levenhuk имат доживотна гаранция на оптичните елементи;
2. Levenhuk - всички принадлежности имат 2-годишна гаранция;
3. Levenhuk Discovery - всички оптични устройства на Levenhuk Discovery имат 10-годишна гаранция на оптичните елементи;
4. MAGUS - микроскопите и цифровите камери MAGUS са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
5. Ermenrich - измервателните уреди са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
6. Всички принадлежности на Levenhuk, Levenhuk Discovery, Ermenrich и MAGUS са с 2-годишна гаранция.
Пояснение:
Всички телескопи, микроскопи, бинокли и други оптични продукти Levenhuk, с изключение на принадлежностите, имат доживотна гаранция за дефекти в материалите и изработката. Доживотната гаранция е гаранция за целия живот на продукта на пазара. За всички принадлежности на Levenhuk се предоставя гаранция за липса на дефекти на материалите и изработката за период от две години от датата на покупката на дребно. Levenhuk ще поправи или замени продукт или част от него, за който при проверка от Levenhuk се установи, че има дефект в материалите или изработката. Като условие за задължението на Levenhuk да поправи или замени този продукт, продуктът трябва да бъде върнат на Levenhuk заедно с доказателство за покупка, удовлетворяващо Levenhuk.
Тази гаранция не покрива консумативи, като крушки (с нажежаема жичка, светодиодни, халогенни, енергоспестяващи и други видове крушки), батерии (акумулаторни и неакумулаторни), електрически консумативи и др.
Доставката в онлайн магазин https://nibelamarket.com се осъществява според цените на куриерските фирми за съответния продукт - размери, тегло, локация.
Изключение правят само продукти, които са с промоционални условия.
За безплатна доставка при поръчка на стойност над 150.00 лв., изберете опция "Доставка до офис на Speedy" или "Доставка до офис на Еконт".
За повече информация вижте тук