USB цифров микроскоп Bresser DST1028
- Марка: Bresser GmbH, Germany
- Кат. номер: 78983
The Bresser USB Digital Microscope DST-1028 5MP enables easy and convenient observation of your specimen on the computer with detailed images. The digital handheld microscope is especially suitable for examining material samples, circuit boards and electronic components, but also plants, insects and much more. In addition to applications in school and hobby, the digital microscope is also suitable for tasks in quality assurance.
The Bresser USB Digital Microscope DST-1028 5MP enables easy and convenient observation of your specimen on the computer with detailed images. The digital handheld microscope is especially suitable for examining material samples, circuit boards and electronic components, but also plants, insects and much more. In addition to applications in school and hobby, the digital microscope is also suitable for tasks in quality assurance.
The device features high-quality optics with continuous zoom. This enables documentation of the specimen between 10x and 280x magnifications. Depending on the object to be examined, the appropriate magnification can always be selected. With its ring light, the digital incident light microscope ensures optimal illumination and high-contrast images of your specimen. The ring light consists of eight LEDs. The brightness can be conveniently controlled with the dimmer, which is integrated in the USB connection cable.
The microscope has a stable, adaptable metal stand, which can be adjusted in height depending on the object height and magnification used. This makes it possible to examine both larger and very flat objects (e.g. printing documents).
At low magnifications, the working distance is 110 mm, so that working with tools, e.g. for preparation, is possible underneath.
System requirements:
- Windows 10 or 11
- Intel i3, i5, i7 or i9 CPU from the 2nd generation or
- AMD FX or Ryzen CPU
- Optical Disk Drive or internet connection for software download
- USB 2.0
Key features:
- Digital USB incident light microscope with LED ring light
- High-quality optics with continuous zoom
- Generous working distance for larger objects
- Solid metal construction
- Cable length: 1.2m
- Image fields: 10x: 42x32mm / 100x: 4.2x3.2mm / 280x: 1.6x1.2mm
- Max. object height: 10x – ca. 45mm / 100x – ca. 160mm / 280x – ca. 170mm
The kit includes:
- Digital microscope incl. software download (for Windows only)
- Integrated USB port with adjustment wheel for light intensity
- Metal stand with integrated focusing
- Extension for tripod
| Марка | Bresser GmbH, Germany |
| Гаранция | 2 години |
| EAN | 4007922074641 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 21x21x8 cm |
| Транспортно тегло | 0.92 kg |
| Тип | цифрови |
| Тип на главата на микроскопа | цифров екран/монитор на компютъра |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Увеличение, x | 10 — 280 |
| Диапазон на увеличението | от 200x до 800x |
| Работна дистанция, mm | 10 — 110 |
| Тяло | метален |
| Осветление | 8 светодиода |
| Захранване | USB кабел |
| Потребителско ниво | за професионалисти, начинаещи, опитни потребители |
| Приложение | за приложни изследвания |
| Място на осветлението | горен |
| Метод за изследване | на светлото поле |
| Включена е цифрова камера | yes |
| Сензор | SONY CMOS |
| Мегапиксела | 5 |
| Тяло | метален |
| Захранване на камерата | 5 V чрез USB порт |
Гаранция:
Всички продукти предлагани в онлайн магазин www.nibelamarket.com са с различна по вид гаранция декларирана от производителя на марката.
1. Levenhuk - всички микроскопи, телескопи, бинокли и лупи от марката Levenhuk имат доживотна гаранция на оптичните елементи;
2. Levenhuk - всички принадлежности имат 2-годишна гаранция;
3. Levenhuk Discovery - всички оптични устройства на Levenhuk Discovery имат 10-годишна гаранция на оптичните елементи;
4. MAGUS - микроскопите и цифровите камери MAGUS са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
5. Ermenrich - измервателните уреди са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
6. Всички принадлежности на Levenhuk, Levenhuk Discovery, Ermenrich и MAGUS са с 2-годишна гаранция.
Пояснение:
Всички телескопи, микроскопи, бинокли и други оптични продукти Levenhuk, с изключение на принадлежностите, имат доживотна гаранция за дефекти в материалите и изработката. Доживотната гаранция е гаранция за целия живот на продукта на пазара. За всички принадлежности на Levenhuk се предоставя гаранция за липса на дефекти на материалите и изработката за период от две години от датата на покупката на дребно. Levenhuk ще поправи или замени продукт или част от него, за който при проверка от Levenhuk се установи, че има дефект в материалите или изработката. Като условие за задължението на Levenhuk да поправи или замени този продукт, продуктът трябва да бъде върнат на Levenhuk заедно с доказателство за покупка, удовлетворяващо Levenhuk.
Тази гаранция не покрива консумативи, като крушки (с нажежаема жичка, светодиодни, халогенни, енергоспестяващи и други видове крушки), батерии (акумулаторни и неакумулаторни), електрически консумативи и др.
Доставката в онлайн магазин https://nibelamarket.com се осъществява според цените на куриерските фирми за съответния продукт - размери, тегло, локация.
Изключение правят само продукти, които са с промоционални условия.
За безплатна доставка при поръчка на стойност над 150.00 лв., изберете опция "Доставка до офис на Speedy" или "Доставка до офис на Еконт".
За повече информация вижте тук