Комплект микроскоп, телескоп и бинокъл Levenhuk LabZZ MTB3
- Марка: Levenhuk, Inc., USA
- Кат. номер: 69698
Онлайн магазин nibelamarket.com предлага за нашите по-малки приятели Комплект Levenhuk LabZZ MTB3. Това е един чудесен подарък за любознателни деца и любители на приключения. Комплектът включва три оптични уреда – микроскоп, телескоп и бинокъл. И трите са проектирани така, че да отговорят на нуждите на младите изследователи, докато техните характеристики са подобни на тези на моделите "за възрастни". Този образователен набор предлага на малките изследователи възможността да разглеждат небесните обекти, да изучават микросвета и да наблюдават природата.
Комплектът Levenhuk LabZZ MTB3 е идеален начин за стимулиране на любопитството на децата към науката и природата, като същевременно предлага забавление и възможност за развитие на техните наблюдателни умения. Тези устройства са проектирани да бъдат лесни за използване от деца и да ги запознаят с различни аспекти на околната среда и Вселената, като предлагат забавление и обучение в едно.
Телескопът
Levenhuk LabZZ MTB3 е рефракторен телескоп за начално ниво, който е в състояние да покаже на младия астроном планетите на Слънчевата система, Луната и панорамни гледки към ярките звезден купове. Телескопът е монтиран на обикновена азимутална монтировка, идеална за потребители на начално ниво и е оборудван със стабилен алуминиев триножник. Височината на триножника може да се регулира.
Микроскопът
Levenhuk LabZZ MTВ3 е класически биологичен микроскоп с долно осветление. Револверната глава на модела е проектирана за закрепване на три обектива. С окуляра, включен в комплекта, микроскопът може да осигури увеличение 150x, 450x и 900x. Можете да изучавате всякакви прозрачни проби, например подготвени проби за микроскоп. Микроскопът е леснопреносим. Осветлението му работи на батерии, така че можете да го вземете със себе си на разходка, училище или когато посещавате приятели. По време на наблюдения през деня, вграденото огледало може да се използва за осветяване на проби, така че не са необходими батерии. Комплектът включва всички необходими инструменти за подготвяне на проби за микроскоп и провеждане на вълнуващи експерименти.
Бинокълът
Levenhuk LabZZ MTB3 е компактен бинокъл с призма на Амичи с лек пластмасов корпус и увеличение 4x. Този малък бинокъл е идеален за дълги разходки, наслаждавайки се на чистия въздух и интригуващите гледки. С този бинокъл детето Ви ще се почувства като истински изследовател и авантюрист! Лещите на този модел са изработени от оптично стъкло и са с антирефлексно покритие, така че създаваните изображения са с високо качество. Бинокълът е перфектно адаптиран за дневни наблюдения. Той събира достатъчно светлина и създава ярки и чисти изображения. Бинокълът е оборудван с торбичка, ремък и кърпа за почистване на оптиката.
Характеристики:
- Страхотна идея за подарък
- Забавен научен комплект
- Комплект три в едно: микроскоп, телескоп и бинокъл
- Над 20 принадлежности в комплекта
- Микроскопът се доставя с инструменти за провеждане на експерименти
- Телескопът е подходящ и за наземни наблюдения
- Торбичката за бинокъла е включена в комплекта
Комплектът на микроскопа включва:
- Микроскоп
- Окуляр 10x
- Резервна крушка
- Празен флакон (3 бр.)
- Чисти предметни стъкла (3 бр.)
- Покривни стъкла (3 бр.)
- Стикери за проби (3 бр.)
- Скалпел
- Пипета
- Шпатула
- Пинсети
- Дисекционна игла
Комплектът на телескопа включва:
- Телескоп
- Окуляр 5 мм
- Окуляр 10 мм
- Оптичен визьор с увеличение 2x
- Диагонално огледало
- Алуминиев триножник
Комплектът на бинокъла включва:
- Бинокъл
- Мека торбичка
- Кърпа за почистване
- Тънък ремък
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555011530 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 88x24x10 cm |
| Транспортно тегло | 1.974 kg |
| Тип | комплект за изследователи |
| Функции | бинокъл, телескоп, микроскоп |
| Приложение | изследване на природата |
| === Разделител === | Спецификации на телескопа |
| Оптична конструкция | рефракторен телескоп |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 50 |
| Фокусно разстояние, mm | 600 |
| Увеличение, x | 60 — 120 |
| Отношение на апертурата | f/12 |
| Окуляри | 10 mm, 5 mm |
| Визьор | оптичен, 2x |
| Триножник | алуминий |
| Височина на триножника (регулируема), mm | 650–1150 |
| Монтировка | азимутална |
| Потребителско ниво | за деца, начинаещи |
| Наблюдаван обект | наземни обекти |
| === Разделител === | Спецификации на микроскопа |
| Тип | биологичен, светлина/оптичен |
| Глава | монокулярен |
| Материал на оптиката | оптично полимерно стъкло |
| Увеличение, x | 150 — 900 |
| Диапазон на увеличението | от 200x до 800x |
| Окуляри | 10x |
| Обективи | 15x, 45x, 90x |
| Револверна глава | за 3 обектива |
| Фокусиране | грубо |
| Осветление | огледало, светодиодно |
| Захранване: батерии/вградени батерии | 2 батерии АА (не са включени) |
| Приложение | деца (от 3- до 7-годишна възраст), училищен/образователен |
| Място на осветлението | долно |
| Метод за изследване | на светлото поле |
| Включен е набор за експерименти | yes |
| === Разделител === | Спецификации на биноклите |
| Увеличение, x | 4 |
| Тип на призмата | Амичи |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Покритие на лещите | с цялостно покритие |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 30 |
| Регулиране на фокуса | централно |
| Размер | компактен |
| Тяло | пластмаса |
| Приложение | деца (от 3- до 7-годишна възраст) |
Гаранция:
Всички продукти предлагани в онлайн магазин www.nibelamarket.com са с различна по вид гаранция декларирана от производителя на марката.
1. Levenhuk - всички микроскопи, телескопи, бинокли и лупи от марката Levenhuk имат доживотна гаранция на оптичните елементи;
2. Levenhuk - всички принадлежности имат 2-годишна гаранция;
3. Levenhuk Discovery - всички оптични устройства на Levenhuk Discovery имат 10-годишна гаранция на оптичните елементи;
4. MAGUS - микроскопите и цифровите камери MAGUS са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
5. Ermenrich - измервателните уреди са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
6. Всички принадлежности на Levenhuk, Levenhuk Discovery, Ermenrich и MAGUS са с 2-годишна гаранция.
Пояснение:
Всички телескопи, микроскопи, бинокли и други оптични продукти Levenhuk, с изключение на принадлежностите, имат доживотна гаранция за дефекти в материалите и изработката. Доживотната гаранция е гаранция за целия живот на продукта на пазара. За всички принадлежности на Levenhuk се предоставя гаранция за липса на дефекти на материалите и изработката за период от две години от датата на покупката на дребно. Levenhuk ще поправи или замени продукт или част от него, за който при проверка от Levenhuk се установи, че има дефект в материалите или изработката. Като условие за задължението на Levenhuk да поправи или замени този продукт, продуктът трябва да бъде върнат на Levenhuk заедно с доказателство за покупка, удовлетворяващо Levenhuk.
Тази гаранция не покрива консумативи, като крушки (с нажежаема жичка, светодиодни, халогенни, енергоспестяващи и други видове крушки), батерии (акумулаторни и неакумулаторни), електрически консумативи и др.
Доставката в онлайн магазин https://nibelamarket.com се осъществява според цените на куриерските фирми за съответния продукт - размери, тегло, локация.
Изключение правят само продукти, които са с промоционални условия.
За безплатна доставка при поръчка на стойност над 150.00 лв., изберете опция "Доставка до офис на Speedy" или "Доставка до офис на Еконт".
За повече информация вижте тук