Цифров микроскоп Levenhuk Discovery Artisan 64
- Марка: Discovery
- Кат. номер: 78161


Каналът Discovery Channel информира, забавлява и вдъхновява своите зрители по цялото земно кълбо за света в цялото му разнообразие и предизвикваща удивление същност. Като предлага на милиони хора възможността да го открият и да задоволят любопитството си, Discovery предлага интригуваща комбинация от истории в различни жанрове, включително наука и технология, изследване, приключения, история и дълбоки задкулисни проблясъци за хората, местата и организациите, които оформят и споделят света, в който живеем.
С гордост представяме серията оптични продукти Discovery, произведени от Levenhuk и одобрени от Discovery.
Цифровият микроскоп Levenhuk Discovery Artisan 64 е лесен за използване, понеже той има вграден течнокристален екран. Благодарение на тази характеристика не е необходимо микроскопът да се свързва с компютър, но може да се използва и с компютър, понеже е съвместим с Windows и Mac OS (свързване чрез USB кабел). Микроскопът има широка област на приложение: ремонт на миниатюрно оборудване, запояване на микросхеми, изучаване на метали, заточване на остриета на ножове, проверка на автентичността на стари монети, реставриране на предмети на изкуството и много други. Той е с горно осветление и поради това можете да изучавате с него само непрозрачни предмети.
Увеличението може да се регулира и е в диапазона от 20x до 300x. Фокусирането се извършва ръчно в диапазона от 5 до 80 mm. Микроскопът има 8 бели светодиодни светлини около обектива на камерата. Камерата се използва като обектив, тя осигурява изображението. Неговият 0,3 Mpx сензор (с интерполация до 2 Mpx) осигурява отчетливо и детайлно изображение на наблюдаваните образци, можете да извършвате наблюдение в реално време и ако е необходимо да запаметявате снимки и видеоматериали в карта с памет (включена е). Специалният софтуер (включен е) осигурява възможност за измерване на ъглови и линейни размери на образци.
Микроскопът е монтиран на професионална стойка, която има предметна маса с измервателни скали и щипки. Микроскопът работи с вградена батерия, която може да се зарежда чрез USB кабел.
Характеристики:
- Увеличение: 20–300x; фокус: 5–80 mm
- 0,3 Mpx камера с интерполация до 2 Mpx
- 4,3" течнокристален екран
- Заснемане, видеозапис и измерване на обекти
- 8 бели светодиода с регулируема яркост
- Професионална стойка и предметна маса с измервателни скали и щипки
- Захранва се с вградена батерия или от USB порт на компютър
- Съвместим е с Windows и Mac OS, поддържа microSD
Наборът включва:
- Цифров микроскоп
- Стойка
- USB кабел
- MicroSD 1 GB
- CD със софтуер
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
Препоръки за използване на софтуера.
За да работи програмата правилно, моля, стартирайте инсталираното приложение, само когато микроскопът е свързан към компютър и е готов за наблюдения.
Забележка: Не забравяйте, че мрежовото напрежение в САЩ и Канада е 110 V, а в повечето европейски страни е 220–240 V. Моля, вижте в таблицата с техническите спецификации правилното мрежово напрежение и никога не се опитвайте да включвате устройство за 110 V в захранващо гнездо за 220 V и обратно, без да използвате преобразувател.
Цифровият микроскоп Levenhuk Discovery Artisan 64 не е съвместим с външни цифрови камери.
| Марка | Discovery |
| Гаранция | 10 години |
| EAN | 5905555012025 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 21x16x12 cm |
| Транспортно тегло | 0.7 kg |
| Тип | цифрови |
| Тип на главата на микроскопа | цифров екран/монитор на компютъра |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Глава | 4,3" цветен течнокристален дисплей (фиксиран) |
| Увеличение, x | 20 — 300 |
| Диапазон на увеличението | от 200x до 800x |
| Предметна маса, mm | 120x165 |
| Диапазон на движение на предметната маса, mm | фиксирано |
| Характеристики на предметната маса | с измервателна скала, с щипки |
| Фокусиране | ръчно, 5–80 mm |
| Тяло | пластмаса |
| Осветление | светодиодно |
| Регулиране на яркостта | yes |
| Захранване | 5 V чрез USB кабел 2.0 |
| Диапазон на работната температура, °C | 0 — 45 |
| Възможност за свързване на допълнително оборудване | поддържа microSD карти с памет до 32 GB, свързване към компютър чрез порт USB 2.0 |
| Потребителско ниво | начинаещи |
| Ниво на трудност на сглобяване и монтаж | изключително лесно |
| Език на софтуера | английски, испански, италиански, китайски, корейски, немски, нидерландски, полски, португалски, руски, френски, японски |
| Приложение | за приложни изследвания |
| Място на осветлението | горен |
| Метод за изследване | на светлото поле |
| Мегапиксела | 0,3 (с интерполяцией до 2M, 1M, VGA) |
| Видеозапис | да |
| Формат на изображението | *.jpg |
| Видео формат | *.avi |
| Честота на кадрите | 30 кадъра в секунда |
| Софтуер, драйвери | софтуер за заснемане и обработка на снимки и видеоматериали с измервателна функция |
| Изход | слот за microSD карта, слот за захранващ кабел |
| Изисквания към системата | Windows 7/8/10/11, Mac 10.12 и по-нова, най-малко P4 1,8 GHz, 512 MB RAM, видеокарта 64 MB, порт USB 2.0, CD-ROM |
Гаранция:
Всички продукти предлагани в онлайн магазин www.nibelamarket.com са с различна по вид гаранция декларирана от производителя на марката.
1. Levenhuk - всички микроскопи, телескопи, бинокли и лупи от марката Levenhuk имат доживотна гаранция на оптичните елементи;
2. Levenhuk - всички принадлежности имат 2-годишна гаранция;
3. Levenhuk Discovery - всички оптични устройства на Levenhuk Discovery имат 10-годишна гаранция на оптичните елементи;
4. MAGUS - микроскопите и цифровите камери MAGUS са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
5. Ermenrich - измервателните уреди са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
6. Всички принадлежности на Levenhuk, Levenhuk Discovery, Ermenrich и MAGUS са с 2-годишна гаранция.
Пояснение:
Всички телескопи, микроскопи, бинокли и други оптични продукти Levenhuk, с изключение на принадлежностите, имат доживотна гаранция за дефекти в материалите и изработката. Доживотната гаранция е гаранция за целия живот на продукта на пазара. За всички принадлежности на Levenhuk се предоставя гаранция за липса на дефекти на материалите и изработката за период от две години от датата на покупката на дребно. Levenhuk ще поправи или замени продукт или част от него, за който при проверка от Levenhuk се установи, че има дефект в материалите или изработката. Като условие за задължението на Levenhuk да поправи или замени този продукт, продуктът трябва да бъде върнат на Levenhuk заедно с доказателство за покупка, удовлетворяващо Levenhuk.
Тази гаранция не покрива консумативи, като крушки (с нажежаема жичка, светодиодни, халогенни, енергоспестяващи и други видове крушки), батерии (акумулаторни и неакумулаторни), електрически консумативи и др.
Доставката в онлайн магазин https://nibelamarket.com се осъществява според цените на куриерските фирми за съответния продукт - размери, тегло, локация.
Изключение правят само продукти, които са с промоционални условия.
За безплатна доставка при поръчка на стойност над 150.00 лв., изберете опция "Доставка до офис на Speedy" или "Доставка до офис на Еконт".
За повече информация вижте тук