Лупа Levenhuk Zeno Gem M7
- Марка: Levenhuk, Inc., USA
- Кат. номер: 70437
Лупата Levenhuk Zeno Gem M7 е компактно сгъваемо устройство. Можете да го използвате не само за подробни изследвания, но и за проверка на валутни банкноти. Лупата има двойно осветление: Светодиодното е идеално за работа на тъмно, а ултравиолетовото е предназначено за откриване на водни знаци. Лупата Levenhuk Zeno Gem M7 е идеалният избор за ежедневни задачи.
Лупата Levenhuk Zeno Gem M7 е компактно сгъваемо устройство. Можете да го използвате не само за подробни изследвания, но и за проверка на валутни банкноти. Лупата има двойно осветление: Светодиодното е идеално за работа на тъмно, а ултравиолетовото е предназначено за откриване на водни знаци. Лупата Levenhuk Zeno Gem M7 е идеалният избор за ежедневни задачи.
Голямата 25 mm леща осигурява 45-кратно увеличение. Изработена от оптично полимерно стъкло, тя ще Ви даде много остър и контрастен образ. Корпусът на лупата е изработен от пластмаса и има текстурирани вложки за здраво и удобно захващане. Лупата Levenhuk Zeno Gem M7 е полезна и за хора с увредено зрение за четене на текстове на етикети за цени и опаковки или за преглеждане на най-малките детайли на снимки.
| Марка | Levenhuk, Inc., USA |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555002033 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 5x8x2 cm |
| Транспортно тегло | 0.05 kg |
| Материал на оптиката | оптично полимерно стъкло |
| Диаметър на лещата (размери), mm | 25 |
| Диапазон на диаметъра | до 50 mm |
| Увеличение, x | 45 |
| Увеличение, x | 45 |
| Тяло | пластмаса |
| Налично е осветление | yes |
| Осветление | светодиодно, UV |
| Захранване | 3 бр. батерии LR1130 (не са включени) |
| Приложение | за ремонт на часовници/бижутерия |
| Конструкция | сгъваема |
| Допълнително | 1 светодиод, 1 крушка с UV светлина |
Гаранция:
Всички продукти предлагани в онлайн магазин www.nibelamarket.com са с различна по вид гаранция декларирана от производителя на марката.
1. Levenhuk - всички микроскопи, телескопи, бинокли и лупи от марката Levenhuk имат доживотна гаранция на оптичните елементи;
2. Levenhuk - всички принадлежности имат 2-годишна гаранция;
3. Levenhuk Discovery - всички оптични устройства на Levenhuk Discovery имат 10-годишна гаранция на оптичните елементи;
4. MAGUS - микроскопите и цифровите камери MAGUS са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
5. Ermenrich - измервателните уреди са с 5-годишна гаранция на оптичните елементи;
6. Всички принадлежности на Levenhuk, Levenhuk Discovery, Ermenrich и MAGUS са с 2-годишна гаранция.
Пояснение:
Всички телескопи, микроскопи, бинокли и други оптични продукти Levenhuk, с изключение на принадлежностите, имат доживотна гаранция за дефекти в материалите и изработката. Доживотната гаранция е гаранция за целия живот на продукта на пазара. За всички принадлежности на Levenhuk се предоставя гаранция за липса на дефекти на материалите и изработката за период от две години от датата на покупката на дребно. Levenhuk ще поправи или замени продукт или част от него, за който при проверка от Levenhuk се установи, че има дефект в материалите или изработката. Като условие за задължението на Levenhuk да поправи или замени този продукт, продуктът трябва да бъде върнат на Levenhuk заедно с доказателство за покупка, удовлетворяващо Levenhuk.
Тази гаранция не покрива консумативи, като крушки (с нажежаема жичка, светодиодни, халогенни, енергоспестяващи и други видове крушки), батерии (акумулаторни и неакумулаторни), електрически консумативи и др.
Доставката в онлайн магазин https://nibelamarket.com се осъществява според цените на куриерските фирми за съответния продукт - размери, тегло, локация.
Изключение правят само продукти, които са с промоционални условия.
За безплатна доставка при поръчка на стойност над 150.00 лв., изберете опция "Доставка до офис на Speedy" или "Доставка до офис на Еконт".
За повече информация вижте тук